Pro Vás

Rozhodli jsme se spojit naše zkušenosti z firemního stravování Sfood s jedinečným pojetím kvalitní kuchyně Zdeňka Pohlreicha. Vznikl tím unikátní projek na špičkové úrovni s nezaměnitelným rukopisem atmosféry podniků jako jsou Next door nebo Divinis.​

Skvělý servis bez chuťových, vizuálních a nutričních kompromisů. Máme bohaté zkušenosti s vedením početných týmů kuchařů, velkokapacitních kuchyní, kaváren i organizací eventů.​

​Nabízíme jedinečné řešení pro office parky a firemní klientelu, které posouvá firemní kantýny na úroveň veřejně dostupných gastro provozů v centru města. Nechceme být jen výdejnou jídla na tác, ale destinací ve Vašem office parku ke kterému si Vaši zaměstnanci vytvoří vztah a bude se rádi vracet.

Řešení pro firmy

Úroveň 1 : Lunchbox.cz

Naši lednici můžete mít i u Vás ve firmě. Samoboslužný box ve verzi "objednej a vyzvedni kdy chceš“, je ideální řešení pro každého, kdo nemá čas a chuť vařit. Stačí zapojit do zásuvky.

Úroveň 2 : Grab & Go

Servis i s obsluhou, kde Vám připravíme skvělou kávu a Vaše oblíbené jídlo Vám zabalíme teplé či studené.

Úroveň 3 : Komplexní servis

Projekt, který nabídne všem zaměstnancům moderní charakter stravování tzv. break/rest.​ Příjemné prostředí jídelny s prvky moderního bistra a tradičními chutěmi v novém pojetí a v atmosféře domácího servisu s důrazem na kvalitní suroviny.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů