Spolupráce & aktivity


Sváteční provoz

Tento týden přijímáme poslední objednávky na pátek 17.12. Poté se na chvíli odmlčíme a ozveme se opět v lednu. Startujeme 3.1.2022!

Menu na poslední týden tohoto roku naleznete zde: https://mamhlad.lunchbox.cz/ 

Cesty k úspěchu

Víte kdo za tímto skvělým start-upem stojí?

Je to právě Honza Stejskal, díky kterému si můžete vychutnat #finedining v krabičce z kvalitních surovin s rukopisem Zdeňka Pohlreicha. Chcete znát celý příběh? Koukněte na 2. díl z 22. série pořadu Cesty k úspěchu.

Odkaz na video zde: http://www.cestykuspechu.cz/videa/22-serie/lunchbox

Kup teď!

Máme pro vás dlouho očekávanou novinku KUP TEĎ, která opět o trochu ulehčí objednávání z naší lednice.

  • Navštivte nejbližší Lunchbox.
  • Načtěte QR kód na lednici.
  • Na webu najdete kompletní produktové menu v lednici.
  • Stačí si vybrat na co máte chuť.
  • Zaplaťte objednávku a obratem vám přijde kód k otevření lednice! 

Tak neváhejte a běžte novou funkci vyzkoušet. Přejeme dobrou chuť!

Pohlreich záruka kvality

Věděli jste, že všechna naše jídla jsou vařená ve spolupráci se Zdeňkem Pohlreichem? Už zítra si můžete vyzvednout svou první krabičku v jedné z našich 7 lednic.

https://www.lunchbox.cz/kde-je-lunchbox

Technologie lednice

Lunchbox je unikátní samoobslužná lednice. Nejen, že Vaše jídlo nepříjde do kontaktu s objednávkou jiného zakazníka, ale navíc splňuje i ty nejpřísnější normy HACCP na skladování potravin.  Samozřejmostí je pravidelné ošetřování antiCOVID UV lampou.

Myslíme na ekologii

My v Lunchboxu chceme být vždy o krok dál.

Kromě skleněných obalů, které pečlivě vymýváme a znovu používáme, nám můžete vracet i PP černé misky! A kam pokračuje jejich cesta dál?

Každou umytou misku uskladníme a když jich máme dostatečné množství, odvezeme je k naší spřátelené firmě, která tyto plasty recykluje. Z Vašich vrácených misek tak mohou vznikat umělá terasová prkna, která budou sloužit další léta. 

No není to super? Žádný obal tedy neskončí v koši a my jsme opět trochu pomohli přírodě.

Napsali o nás

Pohlreich jde do lednic, které vám uvaří. Mají zastoupit firemní kantýny. 7minut čtení od Bibiany Beňové v online verzi časopisu Forbes zde.

Lednice jednodušeji


Do nových lednic jsme vložili interaktivní displej, který nám umožní lepší komunikaci s Vámi. Povede Vás krok po kroku jak lednici otevřít.

Uvidíte jaký PIN kód jste zadali a špatně napsaný jednoduše smažete. Do budoucna namýšlíme i jazykové varianty pro anglicky a německy mluvící zákazníky.

Jankovcova 53

Naše Lunchbox pointy se pomalu rozrůstají.

Jeden od začátku dubna plně využívají v komplexu Jankovcova 53 v Holešovicích. Je přístupný celý den 9-22h a ještě si u něj můžete vyzvednou třeba zásilku z Alzaboxu. 

První Lunchbox v Praze

První Lunchbox měli možnost vyzkoušet zaměstnanci Generali Česká pojišťovna na Pankráci. Postupně přibývají i další jako třeba ve Vnitroblocku v Holešovicích

Stačí na konci objednávky vybrat, do které lednice chcete svoji krabičku doručit. Adresy Lunchboxů najdete zde. Nové aktuální informace můžete sledovat na našem Facebooku nebo LinkedIn. 

Profesionální přístup

Díky spolupráci se Zdeňkem Pohlreichem mají naši kuchaři tu čest si vyzkoušet jednu z nejlepších profesionálních kuchyní. V rámci testování našich nových receptur jsme měli možnost nahlédnout do kuchyně bistra Next door by Imperial, pod vedením šéfkuchaře Ondřeje Jíni

Spolupráce co má smysl

Rozhodli jsme se spojit naše zkušenosti z firemního stravování Sfood s jedinečným pojetím kaváren od Dudes & Barbies. Vznikl tím unikátní projekt poskytující kvalitní gastronomii na špičkové úrovní s nezaměnitelným rukopisem kavárenské atmosféry podniků jako jsou Vnitroblock, Kavárna co hledá jméno nebo Radlická kulturní sportovna.​

Nabízíme jedinečné řešení pro office parky a firemní klientelu, které posouvá firemní kantýny na úroveň veřejně dostupných gastro provozů v centru města. Nechceme být jen výdejnou jídla na tác, ale destinací ve Vašem office parku ke kterému si Vaši zaměstnanci vytvoří vztah a bude se rádi vracet.​

Nepostradatelní 2020

V loňském roce jsme byli součástí projektu Vaříme Nepostradatelným společně se Zdeňkem Pohlreichem a Honzou Punčochářem. Naše kuchyně uvařila denně 600 porcí obědů pro Složky záchranného integrovaného systému. Bylo nám ctí s velkým respektem vůči všem v první linii!