Spolupráce & aktivity


Napsali o nás

Pohlreich jde do lednic, které vám uvaří. Mají zastoupit firemní kantýny. 7minut čtení od Bibiany Beňové v online verzi časopisu Forbes zde.

Lednice jednodušeji


Do nových lednic jsme vložili interaktivní displej, který nám umožní lepší komunikaci s Vámi. Povede Vás krok po kroku jak lednici otevřít.

Uvidíte jaký PIN kód jste zadali a špatně napsaný jednoduše smažete. Do budoucna namýšlíme i jazykové varianty pro anglicky a německy mluvící zákazníky.

Jankovcova 53

Naše Lunchbox pointy se pomalu rozrůstají.

Jeden od začátku dubna plně využívají v komplexu Jankovcova 53 v Holešovicích. Je přístupný celý den 9-22h a ještě si u něj můžete vyzvednou třeba zásilku z Alzaboxu. 

První Lunchbox v Praze

První Lunchbox měli možnost vyzkoušet zaměstnanci Generali Česká pojišťovna na Pankráci. Postupně přibývají i další jako třeba ve Vnitroblocku v Holešovicích

Stačí na konci objednávky vybrat, do které lednice chcete svoji krabičku doručit. Adresy Lunchboxů najdete zde. Nové aktuální informace můžete sledovat na našem Facebooku nebo LinkedIn. 

Profesionální přístup

Díky spolupráci se Zdeňkem Pohlreichem mají naši kuchaři tu čest si vyzkoušet jednu z nejlepších profesionálních kuchyní. V rámci testování našich nových receptur jsme měli možnost nahlédnout do kuchyně bistra Next door by Imperial, pod vedením šéfkuchaře Ondřeje Jíni

Spolupráce co má smysl

Rozhodli jsme se spojit naše zkušenosti z firemního stravování Sfood s jedinečným pojetím kaváren od Dudes & Barbies. Vznikl tím unikátní projekt poskytující kvalitní gastronomii na špičkové úrovní s nezaměnitelným rukopisem kavárenské atmosféry podniků jako jsou Vnitroblock, Kavárna co hledá jméno nebo Radlická kulturní sportovna.​

Nabízíme jedinečné řešení pro office parky a firemní klientelu, které posouvá firemní kantýny na úroveň veřejně dostupných gastro provozů v centru města. Nechceme být jen výdejnou jídla na tác, ale destinací ve Vašem office parku ke kterému si Vaši zaměstnanci vytvoří vztah a bude se rádi vracet.​

Lunchbox ve VNITROBLOCKu

Jsme velmi rádi za spolupráci s Lukášem Žďárským, který nám umožnil instalovat naši lednici do prostor VNITROBLOCKu. Při objednávce stačí vybrat jako odběrové místo právě Vnitroblock. 

Chcete mít Lunchbox přímo u Vás ve firmě? Ozvěte se nám přímo zde.

Nepostradatelní 2020

V loňském roce jsme byli součástí projektu Vaříme Nepostradatelným společně se Zdeňkem Pohlreichem a Honzou Punčochářem. Naše kuchyně uvařila denně 600 porcí obědů pro Složky záchranného integrovaného systému. Bylo nám ctí s velkým respektem vůči všem v první linii!